Hakkımızda

Bizi Tanıyın.

Fil hasar çözüm merkezi , uzun yıllardır hizmet veren uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla danışanlarına hizmet vermektedir. Şirketimiz, bünyesinde çözüme kavuşturduğu dosyalarla danışanlarına karşı titiz, şeffaf ve hızlı hizmet verdiğini kanıtlamış olmakla birlikte halen trafik kazası veya iş kazası mağdurlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Fil hasar çözüm merkezi, her geçen gün biriken tecrübesi ve uzman kadrosuyla faaliyetlerini kurulduğu günden bu yana kesintisiz sürdürmektedir. Şirketimiz tarafından süreç yönetiminde delillerin toplanması, epkrizlerin değerlendirilmesi, kusur durumlarının tekrar bilirkişi gözetiminde değerlendirilmesi ayrıntılı dosya analizi ve takibi, şeffaf bir şekilde danışanlarının her durumda anında bilgilendirilmesi ve sürecin mümkün olan en kısa zamanda sonuçlandırılması noktası temel prensip olarak belirlenmiştir.

Günümüz şartlarını yakından takip eden ofisimiz, her dosyayla özel olarak ilgilenmekte ve somut olayın özelliğine göre en hızlı ve faydalı süreci danışanlarının bilgi ve tercihleri doğrultusunda yürütmektedir.

Fil hasar çözüm merkezi olarak, danışanlara delil ve ispat noktasında da profesyonel destek sunulmaktadır. Ofisimiz sürecin evrak ve delil toplama yükünü danışanın üzerinden almaktadır. Amacımız danışanların mağduriyetlerinin giderilmesi için en kısa ve en uygun çözümü bulmaktır.


Alanında kalifiye bedensel hasar uzmanlarımız ve çözüm ortaklarımızdan oluşan kadromuzla danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınız ve sorularınız için Ofisimizle istediğiniz zaman iletişim kurabilir, dosyanızın son durumu hakkında bilgi alabilir veya başvuru taleplerinize ilişkin fikir danışabilirsiniz. Başvurularınızın tek elden, hızlı ve uzman kadrolarımızca yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan bir soru mu var?
Aklınıza takılan soruları cevaplamak için sabırsızlanıyoruz!
HEMEN İRTİBATA GEÇİN

Ayrıcalıklarımızı Keşfedin.

Kaliteli ve
Güvenilir Hizmet

Uzman kadromuz ve danışmanlarımızla danışanlarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Hızlı Destek ve
Sürekli İletişim

Danışanlarımıza en hızlı ve şeffaf desteği sunmak için çalışmaktayız. Başvuru öncesi ve sonrası tüm süreç içerisinde danışanlarımızı bilgilendirmekteyiz.

Uzman Kadro ve
Profesyonel İş Deneyimit

Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bedensel Hasar Canlı Destek