Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

BİZ KİMİZ?

Fil Hasar Danışmanlık Merkezi, kurulduğu günden bu yana toplumsal ve ahlaki etik kurallarını kendisine ilke edinmiş, kurumsal kimliği, profesyonel yönetimi ve alanında uzman personelleri ile danışanlarına hizmet vermeyi kendine görev bilmiş güvenilir ve tanınmış bir şirket olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlayarak danışanlarımızın sektöre ilişkin sorunlarına doğru, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Danışanlarımızın menfaatlerini en üstte tutarak iş ahlakı prensibi ile kurulduğumuz ilk günden itibaren hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Danışmanlık alanında sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurulduğu günden beri hizmetlerine aralıksız devam eden fil hasar danışmanlık merkezi, danışanlarına karşı tecrübeli ve alanında uzman ekibi ile kaliteli hizmet sunmakta; toplumsal ve ahlaki etik kurallarına uygun, güven ilişkisine dayalı, yasal mevzuat ve kanunlar ışığında uğranılan zararların tazmininde öncü bir şirkettir. Gelişen ve değişen sektörde her geçen gün kendini yenileyerek mükemmele ulaşma gayesi içerisindeyiz.   

DEĞERLERİMİZ

Sürekli Gelişim                : Sürekli gelişimin özünde; kendini geliştirme hep daha iyiyi arama isteği ve bunun için kararlı olmak vardır. Her geçen gün bir önceki güne oranla daha çok mükemmele ulaşma gayretiyle sektörel faaliyetlerini sürdürmekte ve geliştirmekteyiz. Çözüm süreçleri tamamlanmış danışanlarımızdan geri bildirim alarak, çözüme varmak ve tüm gelişim ağ kanallarını kullanmaktayız.

İşbirliği                                : Ortak hedefleri gerçekleştirmek, en hızlı, doğru ve sağlıklı çözüme ulaşmak için iş ortaklıkları kurmak ve iş birliği içinde bir takım olarak çalışmaktayız.

Sonuç Odaklılık                : Danışanlarımız ile ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren elde edilmek istenen menfaate en doğru, en hızlı ve prosedüre uygun, yasal düzenlemeler ışığında sonuca varmak adına yol haritası hazırlamaktayız. Her danışan kendi olayı özelinde birbirinden bağımsızdır ve alanında uzman ekibimizce danışanlarımızın memnuniyeti gözetilerek menfaatlerine en uygun çözümü sunmak ve gerekli iş ve işlemleri danışanlarımız adına yürütmek üzerine çalışmaktayız.  

Ayrıcalıklarımızı Keşfedin.

Kaliteli ve
Güvenilir Hizmet

Uzman kadromuz ve danışmanlarımızla danışanlarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Hızlı Destek ve
Sürekli İletişim

Danışanlarımıza en hızlı ve şeffaf desteği sunmak için çalışmaktayız. Başvuru öncesi ve sonrası tüm süreç içerisinde danışanlarımızı bilgilendirmekteyiz.

Uzman Kadro ve
Profesyonel İş Deneyimit

Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bedensel Hasar Canlı Destek